Як виховати генія: найцікавіше про маму Ілона Маска

Мей Маск народилася в Канаді в багатодітній родині, однак дитинство її пройшло в Південній Африці, куди згодом переїхала сім’я. Білява красуня стала переможницею конкурсів краси, а потім вирішила вибрати для себе кар’єру моделі.

У 1970 році Мей вийшла заміж за південноафриканського інженера Ерола Маска. У шлюбі народилися сини Ілон і Кімбал, проте згодом сім’я розпалася. Також у Мей згодом народилася дочка Тоска. Хлопчики деякий час жили з батьком, проте пізніше переїхали з матір’ю до Канаді. Мей знімалася в рекламі, а також пробувала себе в дієтології. Сім’я Маска жила досить скромно.

«Мої діти любили бутерброди з арахісовим маслом, а ще я робила тушковану квасолю, це було дуже недорого. Іноді я робила варені боби з рисом або просто з хлібом, це була і недорога, і здорова їжа », – розповіла Маск.

Мей згадує, що її діти завжди були самостійними. Наприклад, Ілон був мрійником, любив астрономію і фізику, цікавився космосом і іншими планетами. Кімбал з дитинства любив готувати, але захоплювався бізнесом, ці прагнення в майбутньому допомогли йому відкрити свою справу. За словами мудрої матері, її діти завжди любили вчитися, пізнавати щось нове, а також були готові допомогти оточуючим.

Мей Маск із дітьми

Успішна модель констатує, що ніколи надмірно не опікала дітей. Вона не збирала їм у школу спортивну форму, але завжди була готова вислухати і підтримати. Мей вважає, що важливо дозволити дітям йти своїм власним шляхом і підтримувати в тому, чім вони вирішили займатися.

Мей переконана, що важливо слухати дитину і, якщо вона хоче бути стилістом, то не потрібно змушувати вибирати професію лікаря або вчителя. Мама Ілона Маска підтримала його навіть тоді, коли він вирішив кинути Стенфордський університет. Вона стала опорою для синів за часів створення компанії Zip2. Потім Кімбал став власником великого ресторанного бізнесу The Kitchen, а Ілон створив Space X – першу приватну компанію, яка здійснила запуск пілотованого корабля у відкритий космос.Також в скарбничці їх сім’ї Tesla, PayPal, Neuralink і The Boring Company. Молодша сестра Тоска не відстає від братів – вона успішний голлівудський режисер і продюсер.

 

Яна Катасонова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *