Верховна Рада схвалила введення в Україні військового стану

Особливий статус відтепер мають області країни, котрі межують з Росією.

Депутати Верховної Ради України 26 листопада проголосували за законопроект 9338, який регламентує введення в країні військового стану.

Як повідомляється на сайті парламенту, за закон віддали свої голоси 276 народних обранців.

Військовий стан запроваджується в областях, які межують з Російською Федерацією, в акваторії морів, а також на кордоні з Придністров’ям. Йдеться про Херсонську, Миколаївську, Вінницьку, Запорізьку, Одеську, Харківську, Сумську, Чернігівську області, а також на території Донбасу, в Криму, в акваторії Азовського моря.

Глава фракції БПП в парламенті Артур Герасимов заявив, що для пересічних жителів даних областей військовий стан не матиме наслідків.

“Люди, які завтра прокинуться, будуть жити своїм повсякденним життям, будуть працювати банки, не буде затримок з пенсіями і зарплатами, не буде ніяких проблем із засобами масової інформації. Але відразу, непомітно, між іншим, для звичайних людей буде розгортатися великий комплекс дій і заходів по зміцненню обороноздатності в рамках прийнятого закону “, – сказав він в ефірі програми” Свобода слова “на телеканалі ICTV.

За словами депутата, зміни торкнуться виключно оборонної галузі в зв’язку з відбиттям можливої ​​агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *