У сина Віктора Павлика діагностували рак

Співак закликав до допомоги всіх небайдужих людей.

Як стало відомо, український співак Віктор Павлик повідомив про те, що у його молодшого сина була виявлена ​​саркома – рак хребців.

Артист відразу звернувся до медиків, які прооперували хлопця, хірургічне втручання пройшло успішно, тому співак має намір боротися за життя сина в Ізраїлі і готовий продати свою колекцію ексклюзивних гітар.

Після операції хлопець повинен пройти курс лікування в Ізраїлі, для цього потрібно близько 200 тисяч доларів, що становить більше 5 мільйонів гривень.

Така сума є непосильною для Віктора Павлика, тому артист звернувся до шанувальників з проханням підтримати його в цю важку хвилину.

“Йому зробили операцію в інституті нейрохірургії – була пухлина в області хребця десь між лопаток, ближче до шиї.

Пухлина вже почала роз’їдати кісткову тканину.

Цей матеріал віддавали на аналіз в три лабораторії – все показали одне й те саме.

Він зараз на візку , не ходить, хоч після операції поліпшення є. це така хвороба, яку треба лікувати за кордоном, а це сотні тисяч доларів.

Поки чіткої суми немає “, – зазначає отець.

Крім того, співак сказав, якщо на лікування сина витратить не всі отримані кошти, все, що залишиться, віддасть на благодійність.

“Люди підтримують дуже і шлють, хто скільки зможе, хто 100, хто 50, хто тисячу, хто 5 тисяч, хто 20 тисяч гривень висилає.

Це дуже приємно, мене розпирає гордість від того, що у мене є такі люди, які до мене так добре ставляться.

Я вдячний безмежно “, – додає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *