Топ-7 табу для вагітних

Лікарі склали список речей, які під забороною для вагітних.

Видання Nashamama спільно з лікарями склало список речей, які знаходяться під забороною для майбутніх мам.

1.Не вживати наркотики, не пити і не курити: під час вагітності майбутнім мамам не варто палити, а також необхідно постаратися уникати людей, які курять, так як нікотин може згубно впливати на розвиток внутрішніх органів дитини.

2.Чи не пити каву і чай: кофеїн потрапляє в кров і надходить в плаценту, яка не затримує кофеїн і він потрапляє в кровоносну систему плода, що може спричинити проблеми в роботі нервової і серцево-судинної систем новонародженого, відставання в розвитку і низької ваги.

3.Чи не спати на спині: під час такого сну пережимається нижня порожниста вена під маткою, що може порушити приплив крові до серця від нижніх кінцівок.

4.Чи не перевтомлюватися: під час вагітності не варто переймати на себе всі домашні справи і піднімати тяжкості (більше 5 кілограм).

5.Не займатися активним і екстремальним спортом: такі розваги можуть спровокувати підвищення артеріального тиску і привести до передчасних пологів.

6.Чи не літати на літаку: можуть негативно позначитися скачки тиску.

7.Чи не засмагати на сонці і не відвідувати солярій: УФ-промені можуть негативно впливати на плід – активізувати роботу щитовидної залози, надниркових залоз і вироблення в організмі жінки чоловічих гормонів, що підвищує ризик переривання вагітності та ускладнення під час виношування дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *