Психологи розповіли, які фрази не можна ігнорувати в стосунках

Які фрази можуть стати фатальними у відносинах?

Психолог Юлія Левківська розповіла, що в парі часто виникають непорозуміння через те, що одну і ту ж фразу вони сприймають зовсім по-різному.

1. Я не приділяє тобі увагу, тому що багато працюю!

Така фраза – тривожний дзвіночок для партнера, адже відомо, що для коханої чи коханого партнер обов’язково знайде хоча б кілька хвилин, щоб подзвонити, посидіти разом, поговорити; якщо в парі хтось один є постійним ініціатором зустрічей – інший партнер не зацікавлений в вас серйозно.

2. Не влаштовує те, як я себе веду? Давай розлучимося!

Якщо у вас давно напружені відносини, а один з партнерів постійно з будь-якої дрібниці роздуває катастрофу – варто задуматися: чи це слабка людина і для нього легше розлучитися, ніж вирішити проблему, або вами не дорожать.

3.Раздражает твоя манера розмови (несмачна їжа, безглуздий вигляд).

Люблячий чоловік ніколи не стане дратувати вас дрібними причіпками, таке робитимуть тоді, коли людина вас не любить, тому буде помічати навіть найменші недоліки характеру, зовнішності і поведінки.

4.Решай свої проблеми сама (сам), я тобі нічого не винен (не повинна).

Кохана людина завжди буде допомагати в міру своїх сил і можливостей, буде цікавитися вашим становищем і емоційним станом, коли ви чуєте таку фразу – це свідчить про егоїстичний підхід до відносин, турбота тільки про себе.

5. Що ти лізеш зі своїм сексом? Чи не бачиш – я втомився (втомилася).

Якщо кохана людина не хворіє, у нього не було серйозних стресів останнім часом, то відмова від сексу може вказувати на те, що людина вас не любить, або має якісь проблеми зі здоров’ям, і тому подібне, спробуйте поговорити з партнером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *