Новий закон про покарання неплатників аліментів

Петро Порошенко підписав новий закон про покарання недбайливих платників.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Петро Порошенко підписав закон про посилення покарання для неплатників аліментів.

Таким чином закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» передбачає нові способи покарання.

«Законом встановлюється, що несплата аліментів на утримання дитини за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на термін від 120 до 240 годин», – сказано в повідомленні.

При повторному порушенні ухильника чекають громадські роботи терміном від 240 до 360 годин, в разі ухилення від робіт – адміністративний арешт.

Новий закон торкнеться і батьків, які не забезпечують неповнолітніх дітей необхідними умовами життя.

“У таких випадках передбачено попередження або накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року тягне за собою накладення штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян “, – сказано в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *