Німеччина вимагає від України виконання мінських домовленостей

Дмитро Снєгирьов, співголова ГО “Права справа”, поділився подробицями.

Спецпредставник США по Донбасу Курт Волкер озвучив, що режим економічних санкцій як елемент стримування агресії Росії недієвий: їх не знімуть, але це не зупинить Путіна, так як в Європі немає єдності в питанні продовження санкцій, а Росія і Німеччина діють синхронно щодо України.

“Міністр закордонних справ Німеччини чітко дав зрозуміти, що Україна повинна беззастережно виконати мінські домовленості.

В першу чергу, політичну частину. Швидше за все, мова йде про так званої формулою Штанмайєром – спочатку вибори в ОРДЛО, а потім доступ місії ООН до кордону.

А це завуальована федералізація України. Маас фактично сказав, про що говоритимуть Путін і Меркель в частині питання України.

Волкер сказав те, що всі знали, – санкції не працюють. Хоча все робили вигляд, що санкціями зменшують апетити Росії. США їх не знімуть.

Тим більше, що вони введені поетапно і різні. За окупацію Криму, втручання Росії у внутрішні справи США, отруєння російського екс-розвідника Скрипаля.

Поки Росія не піде з Криму, санкції будуть. Те ж саме стосується втручання Росії у вибори президента США – це факт доконаний.

І застереження для Кремля не повторювати такі кроки “, – зазначив Дмитро Снєгирьов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *