Невідомі в Києві напали на дівчину з-за зовнішнього вигляду

Нападники залишили на дівчині хімічний опік.

Дмитро Дубецький, батько постраждалої, написав про те, що сталося на своїй сторінці в Facebook і повідомив, що троє чоловіків у камуфляжній одязі напали на його неповнолітню дочку на Контрактовій площі в Києві через те, що їм не сподобався зовнішній вигляд підлітка.

“Дочка спілкувалася зі знайомими, одягнена була неформально – футболка з принтом, значки рок-груп, пофарбована пасмо волосся”, – зазначив отець потерпілої.

Невідомі задавали дівчині незручні і провокаційні питання, коли на допомогу поспішили перехожі люди, нападники поспішили втекти, проте один з них розпорошив їй на обличчя вміст газового балона.
“Цього виявилося замало. Підлітки рушили до магазину “Сільпо” поруч. Дочка вже мало що бачила, до того ж погано могла говорити.

У магазині купили молоко і воду, стали надавати медичну допомогу. Саме в цей час покидьки повернулися і сильно вдарили її по обличчю.

Ці покидьки (не соромлюся цього слова, я не можу по-іншому без мату, назвати 20-річних виродків чоловічої статі, які б’ють неповнолітніх, а особливо ображають і б’ють підлітків) носять символіку “Правого сектора” і “Національного корпусу”.

Упевнений на 100%, що ніякого відношення до цих організацій ця полохлива гопота (тікають від простих перехожих, нападають на тих, хто очевидно слабкіше них) не має “, – підкреслив батько постраждалої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *