На кордоні з Польщею утворився колосальний затор

Автомобілі на кордоні з Польщею стоять в заторі три дні.

Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов повідомив, що очікування в чергах на пунктах пропуску для транспорту на кордоні України з Польщею досягають трьох діб.

Він повідомив, що 9 жовтня вранці провів телефонну розмову з керівником митного відомства – заступником держсекретаря Міністерства фінансів Польщі – заступником керівника Національної адміністрації доходів Петром вальчаков.

Власов нагадав, що між контролюючими органами України та Польщі діє меморандум про виникнення надзвичайних ситуацій, в якому прописані норми пропуску вантажівок по кожному пункту. Однак в останній рік документ виконується не в повному обсязі.

“Домовилися, що керівники митниць з обох сторін – з нашого боку йдеться про Львівської та Волинської митницях ДФС – повинні налагодити взаємодію в рамках угоди, щоб мінімізувати проблеми бізнесу при проходженні контролю”, – написав і. о. глави УКРІНФОРМ України.

Крім цієї домовленості, Власов і Вальчак планують особисто зустрітися найближчим часом в одному з пунктів пропуску і, зокрема, обговорити розширення кількості пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *