Літнє меню: користь овочів і фруктів (ВІДЕО)

Літо дарує нам масу позитивних емоцій і чимала частина з них – смачні сезонні овочі та фрукти, які в цю пору року ми отримуємо в надлишку.

ТОП-5 смачних рекомендацій.

1. Овочі та фрукти дають нашому організму велику кількість вітамінів, мінералів і клітковини. Однак переїдати теж не варто. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати на добу близько 400 грамів продуктів, які дарує нам природа.
2. А 400 грам – це скільки? В цілому необхідно орієнтуватися на свою долоню. Можна вживати в день п’ять разів по стільки овочів або фруктів, скільки поміщається в долоню.
3. Картопля, кукурудза і горох відносяться до тих овочів, які містять надмірну кількість крохмалю. Тому ці дари природи потрібно їсти помірно, покладаючись на свій апетит, але знаючи міру.
4. А як же соки? Як правило, в соках і смузі міститься цукор. Продукти з його підвищеним вмістом не можна відносити до чистих фруктів або овочів. Зрозуміло, це не стосується напоїв, в яких виробник нерідко на упаковці пише про вміст вітамінів. Корисне тільки те, що не пройшло обробку на виробництві і не містить добавок.
5. На жаль, вітаміни не можна запасти на зиму, тому влітку потрібно ловити момент і їсти корисні фрукти і овочі тут і зараз.

Особливо корисні фрукти і овочі для зростаючого організму. Вони повинні бути натуральними, без домішок і обробок хімічними препаратами, а також без стимуляторів росту. Тому для дітей цукерку або тортик (а тим більше, чіпси і сухарики і навіть морозиво) краще замінити яблуком, сливою, абрикосами або персиком.

Юні блогери Софія і Макс вирішили показати своїм передплатникам, як багато овочів і фруктів можна зібрати на городі в липні. І ще раз продемонструвати, що літо в нашому регіоні – чудова пора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *