Чому Росія блокує Азовське море?

Екс-глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації назвав мету Путіна.

Павло Жебрівський, екс-глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, повідомив в ефірі українського каналу, що блокуванням Азовського моря Путін намагається залякати і натиснути на Україну щоб отримати водопостачання в окупований Крим, де триває сильна посуха.

“Путін таким чином хоче натиснути на Україну, щоб отримати, в першу чергу, воду для Криму.
Міст вони такий-сякий побудували, транспорт ходить, через рік-два будуть залізничні колії, але основна проблема – це вода.

І зрозуміло, що Путін викликає такий тиск, блокуючи Маріуполь, Бердянськ, особливо боляче б’є по Маріуполю і Донецькій області, тому що там працює завод імені Ілліча, завод “Азовсталь”, інші підприємства.

Спочатку, коли будувався міст, були змушені зменшити тоннажність суден, що проходять, так як деякі судна, які йшли перед так званим Кримським мостом, знімали щоглу для того, щоб пройти під цим мостом.

А сьогодні вони фактично зупиняють всі кораблі. Тому в Україні є проблема з приводу того, що немає у нас там військового флоту.

У нас є деякі катери броньовані. Я думаю, нам потрібно звертатися до міжнародників, ті ж США на наступний фінансовий рік виділили 250 мільйонів доларів на фінансову допомогу.

Я думаю, що в першу чергу ми будемо супроводжувати торгівельні судна, що йдуть в порти “Маріуполь” і “Бердянськ”, нам якраз потрібні бронекатера і інша техніка, щоб забезпечити військовий супровід “, – заявив Жебрівський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *